Чисті лапи, гаряче серце... ;-)) (kotleopold_info) wrote,
Чисті лапи, гаряче серце... ;-))
kotleopold_info

Правда про походження котів-вєлікоросів

Оригинал взят у gmorder в Указ Петра Первого: «Иметь при амбарах котов для охраны таковых и мышей, и крыс устрашения»
То є просто прєлєсть, панове! Широко відомий у вузьких кругах пан Президент благодійного фонду «Фенікс Донбасу» (Санкт-Петербург) Пєшков Віктор Вікторович, він же gmorder, стверджує, що... Це, друзі, просто пісня! Коротше кажучи, наводжу вам його откровення (посилання дивіться вище)...

Просування домашньої кішки з півдня на північ Росії відбувалося дуже повільно. Найдавніші останки кішок, знайдені археологами на території Кіровоградської, Одеської та Черкаської областей, відносяться до II-V століть нової ери - всього по одній кішці на кілька поселень.

Однак результати розкопок, що відносяться до VI-VII століть, вказують вже на появу цих тварин у Пскові, Ярославлі і прибалтійських містах. За відомостями вчених, тільки в VII-IX століттях кішки виявилися на території Старої Ладоги і в Середньому Поволжі.


(С) gmorder


Ви власне розумієте, що це означає? Пан Віктор, основуючись на результатах наукових досліджень, зробив висновок, що коти на Україні з'явилися на 400 (ЧОТИРИСТА, Карл!!!) років раніше, ніж у клятих москалів!

Тобто найавторитетніший російський спонсор терористів і широковідомий українофоб публічно визнав, що предками задрипаних путінських котів є древня раса українських священних кицьок!

КОТИ-ВЄЛІКОРОСИ, МРЯ...Tags: Історія, Коти, Росія, Україна
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments